Неділя, 24.09.2017, 10:27
Бобровицька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Мої очікування від нового 2017 року! - Форум | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 212»
Форум » Наш сайт » Бесідка » Мої очікування від нового 2017 року!
Мої очікування від нового 2017 року!
школаДата: Неділя, 18.12.2016, 19:10 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Администраторы
Статус: Offline
Чекаємо цікавих розповідей та ідей щодо мрій і бажань стосовно наступного року!

shundrikДата: Понеділок, 19.12.2016, 14:41 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Пользователи
Я чекаю від 2017 року море вражень і позитиву.  shades

artemgusak8Дата: Понеділок, 19.12.2016, 14:45 | Повідомлення # 3
Рядовий
ПРИВІТ!!!!!!!!!!!!!

vakulenko-2000Дата: Понеділок, 19.12.2016, 14:47 | Повідомлення # 4
Рядовий
Добридень!!!!!
santa santa Ось і настає наступний рік, який вже стукає у двері. Він, звичайно. Приготував свої сюрпризи. Бажаю, щоб приготовані сюрпризи виявилися тільки сприятливими, адже я насправді хочу бачити щасливим чудової людини, як ти. Як би хотілося знати, що доля обов’язково подарує багато гідних шансів для розвитку і досягнення поставлених цілей, а існуючі перешкоди виявилися б успішно подоланими. Загадай свої найзаповітніші побажання в ті прекрасні миті, коли будуть стукати куранти, символізуючи про настання нового 12-місячного циклу. Використовуй дари долі для свого активного просування вперед. Звичайно, хочу побажати успішних зимових свят, адже Новий рік поступово перейде в Різдво. Нехай кожен день зміцнює віру в щасливе майбутнє, створюване на основі магічного впливу!!!!!  xmas xmas

%$$Black))_((Knikght$$%

artemgusak8Дата: Понеділок, 19.12.2016, 15:01 | Повідомлення # 5
Рядовий
shundrik, А я ні

Додано (19.12.2016, 14:50)
---------------------------------------------
Я бажаю APPLE Iphone 7

Додано (19.12.2016, 14:51)
І MAC BOOK AIR 13

Додано (19.12.2016, 14:53)
Я хочу зустріти Новий Рік З нормальною людиною

Додано (19.12.2016, 14:55)
хочу нормальну Ялинку

Додано (19.12.2016, 14:57)
хочу вступити в нормальний ВНЗ

Додано (19.12.2016, 15:00)
хочу не проспати новий рік

Додано (19.12.2016, 15:01)
хочу закопать шундрика

shundrikДата: Понеділок, 19.12.2016, 15:03 | Повідомлення # 6
Рядовий
Привіт. Від 2017 року я очікую багато різних вражень. Також я хочу поїхати в Житомир. Зустріти нових друзів . В новому 2017 мені подарують новий комп'ютер. Я думаю що 2017 рік принесе нам багато різних хороших новин.Я надіюсь що в 2017 році війна на заході завершиться . І Донецьк і Луганськ знову повернутсья в Україну. Поліпшиться життя на Україні. І все бде Добре!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

vakulenko-2000Дата: Понеділок, 19.12.2016, 15:06 | Повідомлення # 7
Рядовий
Хай всім !!)))
santa santa Я очікую від нового року кращого життя, щоб легше було вчитися. Щоб я добре підготувався до ЗНО і здав його на відмінно. Хочу подоружувати по світу побувати в Італії, Греції, Китаї, Америці.Я також хочу навчатися за кордоном . Ще хочу щоб в нашій країні припинилася війна, щоб Росія відчепилася від України. Хочу щоб мені подарували мопед. Хочу щоб задавали по менше домашнього завдання. Хочу щоб зникла Верховна рада. Хочу мати багато подарунків на Новий рік. І щоб в мене було все добре. xmas xmas

%$$Black))_((Knikght$$%

vovmariДата: Понеділок, 26.12.2016, 14:51 | Повідомлення # 8
Рядовий
Доброго дня!
Вже незабаром настане Новий 2017 рік. Рік , в якому на нас чекатимуть нові події , сюрпризи , знайомства . Всі чекають подібне від нового року. Я чекаю в 2017 році кращого здоров'я , адже якщо є здоров'я , то і є сили та бажання на будь-що. Хотілось би , що б на Україні був мир . Було чудово побувати за кордоном , ще раз з'їздити в Францію , побувати в  Японії та Іспанії .  Сподіваюся , що в цьому році у мене буде більше позитивних та незабутніх моментів . hello

masha170506Дата: Понеділок, 26.12.2016, 14:53 | Повідомлення # 9
Рядовий
Привіт всім smile  tongue 
Від нового року я очікую нових вражень. Багато нових незабутніх емоцій. Хочу щоб я на відмінно здала ЗНО. Хочу поїхати відпочивати за кордон. Вступити до гарного університету. Найголовніше моє бажання це щоб закінчилась війна в Україні. Також хотілось би мати багато подарунків на Новий рік. Побажати хочу всім здоров'я, благополуччя, достатку, удачі, радості, щастя. Всім добра xmas люблю-цілую heart

owlandfoxДата: Понеділок, 26.12.2016, 14:53 | Повідомлення # 10
Рядовий
В Новому Році я би хотіла покращити свое ставлення до навчання, адже в наступному році мені писати ЗНО. Ще я хотіла зустрітися зі своїми старими друзями і провести з ними новий 2017 рік. Я чекаю, що в новому році все зміниться на краще, чому би й ні) Також, хочу що б в нашій країні все було добре, мабуть, уже всі про це написали, але я теж замовлю про це)) В 2к17 я хочу покращити навички в ЛоЛ, стати даймондом або ще вище. Хочу побувати в Японії, дуже цікавлюсь цією країною, сподіваюсь я там обов'язково там побуваю. hello

deminayakairoДата: Понеділок, 26.12.2016, 14:54 | Повідомлення # 11
Рядовий
Я очікую від нового 2017 року миру, покращення умов проживання, можливо культурнішого суспільства. Для себе то легшого та успішного навчання. Наукових відкриттів які допоможуть у вирішенні глобальних проблем. Більше цікавого у світі, також поїхати за кордон. Щоб люди були добрішими і відповідальнішими. Допомога бідним, розвиток країни. Щоб всі були щасливими.:dollar:

masha170506Дата: Понеділок, 26.12.2016, 14:56 | Повідомлення # 12
Рядовий
Цитата shundrik ()
Привіт. Від 2017 року я очікую багато різних вражень. Також я хочу поїхати в Житомир. Зустріти нових друзів . В новому 2017 мені подарують новий комп'ютер. Я думаю що 2017 рік принесе нам багато різних хороших новин.Я надіюсь що в 2017 році війна на заході завершиться . І Донецьк і Луганськ знову повернутсья в Україну. Поліпшиться життя на Україні. І все бде Добре!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!молодець
молодець yes все правельно сказав

owlandfoxДата: Понеділок, 26.12.2016, 14:57 | Повідомлення # 13
Рядовий
Цитата deminayakairo ()
Я очікую від нового 2017 року миру, покращення умов проживання, можливо культурнішого суспільства. Для себе то легшого та успішного навчання. Наукових відкриттів які допоможуть у вирішенні глобальних проблем. Більше цікавого у світі, також поїхати за кордон. Щоб люди були добрішими і відповідальнішими. Допомога бідним, розвиток країни. Щоб всі були щасливими.:dollar:
Я бажаю тобі успіхів в новому 2017 році  heart

deminayakairoДата: Понеділок, 26.12.2016, 14:58 | Повідомлення # 14
Рядовий
Цитата owlandfox ()
В Новому Році я би хотіла покращити свое ставлення до навчання, адже в наступному році мені писати ЗНО. Ще я хотіла зустрітися зі своїми старими друзями і провести з ними новий 2017 рік. Я чекаю, що в новому році все зміниться на краще, чому би й ні) Також, хочу що б в нашій країні все було добре, мабуть, уже всі про це написали, але я теж замовлю про це)) В 2к17 я хочу покращити навички в ЛоЛ, стати даймондом або ще вище. Хочу побувати в Японії, дуже цікавлюсь цією країною, сподіваюсь я там обов'язково там побуваю.

дуже чудові і прикольні побажання

natali-natДата: Понеділок, 26.12.2016, 15:22 | Повідомлення # 15
Рядовий
Привіт))) 
Я дуже чекаю Новий Рік, тому що це можливість почати все спочатку, змінити щось в своєму житті) xmas Спочатку я хочу зустріти цей рік з дорогими мені людьми і з ними провести весь рік) Хочу щоб люди, яких я люблю були поруч) Я бажаю закінчити другий семестр з хорошими оцінками) Хочу незабутньо провести це літо) Дуже сподіваюсь, що знову поїду відпочивати на море) Також у 2017 році мені виповниться 17 років) Бажаю всім щастя, здоров'я і всього самого найкращого в цьому році)))

Додано (26.12.2016, 15:22)

Цитата masha170506 ()
ривіт всім    Від нового року я очікую нових вражень. Багато нових незабутніх емоцій. Хочу щоб я на відмінно здала ЗНО. Хочу поїхати відпочивати за кордон. Вступити до гарного університету. Найголовніше моє бажання це щоб закінчилась війна в Україні. Також хотілось би мати багато подарунків на Новий рік. Побажати хочу всім здоров'я, благополуччя, достатку, удачі, радості, щастя. Всім добра  люблю-цілую
Бажаю успіхів bye

Форум » Наш сайт » Бесідка » Мої очікування від нового 2017 року!
Сторінка 1 з 212»
Пошук:

Copyright MyCorp © 2012
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz