Неділя, 24.09.2017, 10:31
Бобровицька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Мої плани на літо 2015 (10 клас) - Форум | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Наш сайт » Бесідка » Мої плани на літо 2015 (10 клас)
Мої плани на літо 2015 (10 клас)
школаДата: Середа, 29.04.2015, 10:26 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Администраторы
Статус: Offline
Ділимося своїми планами, думками та мріями щодо літа 2015.

roma197roma197Дата: Середа, 29.04.2015, 14:00 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Пользователи
Літо-така чудова пора року. Це час відпочинку,який ти можеш провести зі своєю сім'єю чи друзями. Погода у цю пору надзвичайно хороша. Тому весь час ти можеш проводити на вулиці.
Найбільше улітку я люблю їздити з сім'єю до лісу.Там ми проводимо надзвичайно чудово час разом.
Літо - це 3 місяці вільного часу, коли можна читати книги, дивитись улюблені фільми, та гуляти з друзями..Я обожнюю літо.І сподіваюсь,що і це літо проведу так само надзвичайно добре, як і попередні,адже плани на літо в мене кожного року надзвичайно подібні.

keks318Дата: Середа, 29.04.2015, 14:03 | Повідомлення # 3
Рядовий
Я планую поїхати на море. Добре відпочити на пляжі. Готуватись до ЗНО. Подивитись турнір по улюбленій грі. Все..... УДАЧІ ЛЮБОВІ І ДАЙ БОГ
ЗДОРОВ'Я кожному хто читає це!!!!

vladmatskoДата: Середа, 29.04.2015, 14:04 | Повідомлення # 4
Рядовий
Я Мацько Влад хочу провести це літо дома. Але думаю ще поїхати на море в началі літа. Мечтаю копать картошку.Я люблю літо.Для кожного з нас літні канікули - це найбільше свято, найкращий відпочинок. Звичайно кожен із нас планує своє дозвілля
ще заздалегідь. Я,наприклад, замислилася над цим ще на початку вересня
та вдосконалювала свої плани протягом усього навчального року, тож тепер
маю чітке уявлення про своє літо. Мої канікули будуть проведені
недаремно, я в цьому впевнена! Спочатку я планую поїхати в село до
бабусі, яка чекала на мене цілий рік. Там я буду дихати свіжим повітрям,
купатися в річці, та допомогати на городі. У селі я буду приблизно
місяць, а після цього  поїду на море, де продовжу своє оздоровлення.
Нарешті, останній місяць я проведу в рідному місті, готуючись до школи.
Дуже сподіваюсь, що все, що я запланувала, здійсниться!

ipotolapДата: Середа, 29.04.2015, 14:11 | Повідомлення # 5
Рядовий
Я Потолап Игорь хочу провести своє літо з батьками і близькими друзями! Але в началі літа хочу поїхати на море. Ще буду готовиться до ЗНО! буду помагать батькам. Хочу влаштуватися на роботу, щоб несидіть на шиї батьків. Я хочу провести свої канікули з друзями. Адже літо це така гарна пора року! Буду стараться провести своє літо так щоб осталися токо гарні спогади. І бажаю всім токо гарного літа!

rrrtttДата: Середа, 29.04.2015, 14:13 | Повідомлення # 6
Рядовий
Я Тильний Владислав учень 10 класу. Хочу розповісти про мої плани на літо. Я планую спершу поїхати в село до бабусі. Потім повернувшись додому відпочивати разом з друзями. Планую також поїхати на море. Оскільки, люблю рибалити буду ходити на риболовлю. Планую побачитись з друзями яких давно не бачив. І під кінець хочу з'їздити на декілька екскурсій. Бажаю всім хороших канікул!

череполом98Дата: Середа, 29.04.2015, 14:18 | Повідомлення # 7
Рядовий
Я планую дочекатися пропуску на операцію в csgo, і виконувати завдання для того щоб трішки заробити.Також планую провести вільний час з друзями в віртуальному світі.Але я не буду проводити весь вільний час за комп'ютером.Напевно буду готовитися до ЗНО якщо вистачить витримки.Також планую вдосконалити комп'ютер та навички володінням їм. (Гринік Андрій)

alekseenko-viktorijaДата: Середа, 06.05.2015, 14:33 | Повідомлення # 8
Рядовий
Я Алєксєєнко Вікторія учениця 10-го класу. Взагалі, планую літо провести вдома. Допомагати рідним. Але, оскільки, моя сім'я любить не плануючи вирушати в подорож, то поїхати я можу будь-якої миті. Я люблю літо, це гарна пора. Влітку з'являється багато ягід і квітів. Я разом з родиною часто рибалимо. Влітку моє день народження, мені буде 16 років. Я не планую його святкувати, я краще відвідаю ще не відомі мені місця нашої країни. Але це лише плани. Кожної хвилини може щось змінитися. Отже, потрібно жити сьогоднішнім днем. І лише тоді всі наші мрії збудуться.

sayakaДата: Середа, 06.05.2015, 14:37 | Повідомлення # 9
Рядовий
Я Безборода Аліна, учениця 10 класу. Конкретних планів на літо я поки що не маю. Але я дуже сподіваюсь, що проведу його весело та незабутньо, зі своєю родиною та друзями. Звичайно, без інтернету тут не обійтися, адже я маю багато друзів, з якими спілкуюсь виключно через соціальні мережі. Я мрію, що одного літнього дня я все-таки зустрінусь з тими, з ким спілкувалась на протязі років виключно СМСками)) Але я впевнена, що я проведу ці три місяці в веселій компанії своїх друзів. Якщо пощастить, то поїду з родиною в Карпати (ми давно цього хотіли).
Звісно, більшість свого часу я також буду проводити за підготовкою до екзаменів, які вже зовсім зовсім скоро. Скоро ми вже всі підемо в доросле життя, тому не треба весь час тратити на гульню)
Отже, беріть по максимуму від такої чудової пори року, як літо. Подорожуйте, гуляйте, навчайтесь, не сидіть на одному місці. Адже час така швидкоплинна штука, назад його не повернути)
Всім кльово відпочити та отримати масу гарних емоцій від цього літа!

Smile3231Дата: Середа, 06.05.2015, 14:37 | Повідомлення # 10
Рядовий
Літо - чудова пора року, під час якої можна втілити в реальність свої маленькі мрії та побажання. Зазвичай влітку я відвідую табір або санаторій (ну це якщо тато чи мама дістане путівку. Думаю, що цим літом табір мені не світить, бо ситуація в країні не найкраща. Взагалі я дуже хочу поїхати на Закарпаття і відпочити там з батьками, адже я дуже люблю подорожувати та відкривати щось нове.  Також я хочу відпочити на Голубих озерах разом з моєю найкращою подругою та її батьками ще краще, ніж минулого року. Неодмінно я почну готуватись до ЗНО з біології та хімії, адже дуже багато інформації треба повторити.
Хочу також втілити всі мої плани, а саме: надіюсь постійно гуляти з друзями, бажаю відвідати своїх родичів в Козельці, Києві та Умані, побачити найгарніші місця Києва та зробити багато фотографій, з"їздити з друзями на річку на кілька днів і чудово там відпочити. Також я буду працювати на городі, бо хто не працює - той не їсть, а їсти я люблю. Планую ще підучити англійську мову та зустріти нових цікавих людей. А ще я дуже хочу відвідати Львів - найпрекрасніше місто нашої України, дізнатися багато легенд і таємниць цього загадкового міста, зробити багато фотографій  і просто гарно відпочити. Я планую зробити це літо незабутнім, адже це - останнє літо безхмарного і наївного дитинства, літо, в яке мені не треба ні про що турбуватись... smile
Оксаковська Ж.

Повідомлення відредагував Smile3231 - Середа, 06.05.2015, 14:46

380632636743Дата: Середа, 06.05.2015, 14:45 | Повідомлення # 11
Рядовий
В цьому році я не маю якіхось грандіозних планів на літо. Це літо буде надзвичайно складним для мене, оскільки це буде час  "зубри все що знаєш і не знаєш". Більше всього, що я потраплю на кілька днів на Голубі озера і це прекрасно. Також можливо я частенько почну їздити в Київ, але це не точно. Чесно кажучи, я чекаю це літо, навіть не дивлячись на всі труднощі, тому що це пора щастя. Не знаю, можливо я і дивна, бо мені не хочеться нічого планувати, тому що завжди виходить все навпаки. Але в одному я впевнена; хочу провести літо так, щоб запам'яталось воно на довго. І всім тогго ж бажаю! 
                                                                                                                                                                                                                    Кузьменко Марія

Повідомлення відредагував 380632636743 - Середа, 06.05.2015, 14:52

sayakeДата: Середа, 06.05.2015, 15:00 | Повідомлення # 12
Рядовий
Я Саченко Інна, учениця 10 класу.  Для кожного з нас літні канікули- це найбільше свято, найкращий відпочінок. Зазвичай кожен із нас планує своє дозвілля заздалегідь. Но я іще не замислювалась над планами! Літом я хочу побувати на морі з моїми найкращими друзями і добре відпочити. Іще планую на місяць поїхати до бабусі у село і допомогти їй по господарству. Там я буду відпочивати і дихати свіжим повітрям і нарещі побачу своїх маленьких двоюродних сестричок. Решту канікул я планую провести з батьками вдома. Я дуже люблю літо

hanzha94Дата: Середа, 06.05.2015, 15:01 | Повідомлення # 13
Рядовий
Для всіх літо, це перш за все-думка про відпочинок. Свій відпочинок я не планувала взагалі, тому що наперед ніколи не потрібно нічого загадувати. Звісно, хотілось кудись з'їздити на відпочинок.
Насамперед потрібно відвідати родичів, тому що я давно вже їх не бачила, хочеться скоріш їх побачити. Відвідати стареньких дідуся й бабусю.
Можливо, з'їздимо з батьками кудись. Та й взагалі я з нетерпінням чекаю- літо, тому що це найцікавіша, найпрекрасніша пора року!
Дзюбан Наталія

lenkaДата: Середа, 06.05.2015, 15:04 | Повідомлення # 14
Рядовий
Літо-прекрасна пора року! Кожен з нас мріє,щоб літо не закінчувалось, а тривало якомога довше. Я цього літа планую підтягти предмети точних наук і розпочати підготовку до ЗНО. Хотіла б також поїхати у Львів та Карпати. Також хочу побільше подорожувати Києвом. Планую більше проводити  часу на природі з сім'єю. Це саме щасливіше літо. Бажаю всім гарно його провести!(Пінчук Аліна)

Форум » Наш сайт » Бесідка » Мої плани на літо 2015 (10 клас)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Copyright MyCorp © 2012
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz